Hakkımızda:

Kuruluşundan İtibaren Bugüne kaliteli ürün, kaliteli ve zamanında üretim, ekonomik fiyatlandırma ve koşulsuz müşteri anlayışıyla çalışmaktadır.

Sektördeki tecrübesi, ürün çeşitliliği ve kalitesi ile Dekomika Dizayn Dekorasyon & Dış Ticaret Ltd. Şti. Proje, Danışmanlık hizmetleriyle Müşteri memnuniyet politikası içerisinde sürdürdüğü faaliyetini, tecrübeli ekibi ve ekonomik çözümleri ile sektörün lider kuruluşlarındandır.

Ekibimiz sizlerden aldığı güvenle Market Sistemleri ve Mağaza tasarımı sektöründe ürün portföyünü genişleterek tüm Türk Cumhuriyetleri ve Avrupa & tüm Dünya’ya ihracat yapmaktadır.

Sektörde Perakende sektöründe danışmanlık yaparak, çözüm ortakları ile birlikte Projelendirme, 3D Tasarım, Mağaza Tasarım, Mimari çalışmalar ile Anahtar teslim Mağaza ve Marketler yaparak sektörde Anahtar teslim proje çalışması yapan öncü Şirkettir. Çalışma yaptığımız sektörler Süpermarketler, Giyim Mağazaları, Cafe’ler , Pastaneler , Depo Raf Sistemleri, iletişim Mağazaları olmak üzere tüm perakende sektörüne tecrübe sahibidir.

Tasarım ekibimiz ile mağaza konsept çalışmaları yaparak, müşterilerimize yepyeni, farklı, şık, ferah mağazacılığı sağlamaktayız. Yaptığımız Ar-ge yatırımları ve çözüm ortaklarımız ile birlikte perakende sektörünün her zaman ilk tercihi olmaya devam edeceğiz.

Mağaza ve Market Tasarımı, konsept çalışmaları, uygun ekipmanları ve çözüm odaklı personelimiz ile her türlü konuda Destek vermeye hazırız.

Firmamız;  En son mobilya tasarım trendlerine uygun, dayanıklı, kullanım kolaylığı ve ergonomik yapısı üst düzeyde, her türlü ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kısaca yaşadığınız mekanlara değer katacak mobilya ürünler üretmekte ve bunları sizlerin beğenisine ve kullanımına sunmaktadır.

Banyo Dolapları, banyo mobilyaları, mobilya kapı, lake kapı, mutfak dolapları ve Mutfak mobilyaları, Genç odası mobilyaları, çocuk odası mobilyaları, Yatak odası mobilyaları, raydolap uygulamaları, Amerikan Panel Kapı, Ahşap kapı, ev mobilyaları, bahçe mobilyaları imalatı Tv Üniteleri, iç dekorasyon, Tadilat ve dekorasyon işleri ile özel projelerinize size özel çözümler sunmaktadır.

 

 

Ürün & Hizmetler

Ev ve iş yerlerine özel tasarım mobilyalar için 7/24 bizi arayabilirsiniz.

GÜVENİLİR VE HIZLI SERVİS

+90 543 352 17 00